La mulți ani, Nadia Comaneci!
Pentru fiecare bordură care a devenit bârnă, pentru fiecare bară de covoare devenită paralele inegale, pentru covorul transformat în sol și pentru fiecare obstacol sărit de un copil, pentru toate visurile pe care le-ai inspirat și fiecare suflet pe care l-ai atins, MULȚUMIM! (Comitetul Olimpic și Sportiv Român).
Team Romania îți urează o zi de zece și-ți trimite milioane de gânduri bune!
![](https://i0.wp.com/www.mangalianews.ro/wp-content/uploads/2022/11/La-multi-ani-Nadia-Comaneci.jpg?resize=696%2C463&ssl=1)