» Ți-e dor de mare? Și nouă! Ți-ai făcut planuri pentru vacanța de vară? Noi da! Și îți recomandăm și ție să-ți treci pe lista de escapade satul 2 Mai. Ne vedem acolo, la cea de a treia ediție a Festivalului de Teatru și Film „Șerban Ionescu”! Încă puțin și îți dezvăluim toate surprizele pe care ți le-am pregătit. But just you wait, just you wait…
![](https://i0.wp.com/www.mangalianews.ro/wp-content/uploads/2023/03/Festivalul-de-Teatru-si-Film-„Serban-Ionescu-Mai-are-marea-peste-Wanda-Hutira.jpg?resize=696%2C386&ssl=1)
Wanda Hutira, „Mai are marea pește”, mural artwork @ FȘI 2022
Mangalia News, 11.03.2023.