Echipa mangagerială a Sanatoriului Balnear și de Recuperare Mangalia vă urează Sărbători Fericite, alături de cei dragi!
La mulți ani, cu sănătate și bucurii!
Manager, ec. Bogdan Maganu.
![](https://i0.wp.com/www.mangalianews.ro/wp-content/uploads/2023/12/Sanatoriul-Balnear-Mangalia-Sarbatori-de-iarna.png?resize=696%2C497&ssl=1)
MN: La ceas de luminată Sărbătoare și de tihnă, vă invităm să vizionați articolele publicate în cotidianul online Mangalia News, de-a lungul anului care se încheie, despre adevărata „Uzină de Sănătate” care este Sanatoriul Balnear și de Recuperare Mangalia.
Mangalia News, 17.12.2023.