Adriana Popescu: „Bucuria dimineții! Un cârd de pelicani din specia comun și creț, în rada portului Mangalia! Spectacol! (Fotografiile nu-s grozave, dar momentul, da! Îmi tremurau mâinile, la gândul că, din clipă în clipă, își iau zborul și rămân cu buza umflată)”.
Mangalia News, 14.05.2024.
[…] Bucuria dimineții! Un cârd de pelicani, în rada portului Mangalia! Spectacol FOTO-VIDEO! a apărut prima dată pe Mangalia […]