„Dacă vă place distractia, voia bună si mișcarea în pași de dans, dacă și copiii dumneavoastră vor să învețe dansuri tradiționale, vă așteptăm în gașca noastră, lunea și joia, de la ora 17:30, în foaierul Casei de Cultură Mangalia.
Alături de Corina Tiron, coregrafa noastră, învățăm dansuri populare românești și ale mai multor etnii: dansuri turcești, bulgărești, macedonești, grecești.
NOU! Primim și copii!
Vă așteptăm cu mult drag”.
Înscrieri: 0749550296.
Tinca Răcaru,
Asociația IA de la malul mării.
Mangalia News, 16.06.2024.