Ce părere aveți despre noul simbol „LOVE Mangalia”, amplasat pe faleză, în apropierea Hotelului Paradiso, lângă vechea clădire care adăpostea Colecția de pipe a Muzeului de Arheologie din Mangalia?
– Era mai frumoasă „inima” din lemn pe cadru metalic, cu un suport pe care se puteau așeza cei care făceau poze acolo, sau e mai reușită aceasta, din țevi?
– Ce ar mai trebui făcut, pentru că lucrarea actuală pare neterminată?
– A fost concepută doar ca un portal de trecere? Ce ne spun proiectanții?
Comentariile și propunerile pertinente sunt binevenite, inclusiv pe adresa redacției: [email protected]
Test comparativ: MangaliaNews, 30.07.2024.